Rumy a ochucené rumy | Vlastní etiketa na láhev alkoholu

Rumy a ochucené rumy

Kvalitní rum je vždy dobrým dárkem, zvláště když je na láhvi vlastní etiketa se jménem obdarovaného.

Chci vybrat něco jiného
Don Papa Baroko

Don Papa Baroko

Člověk nemusí být zrovna odborník na umělecké slohy, aby ocenil výborný rum Don Papa Baroko. Zvláště, když ho dostane s etiketou se svým jménem a fotkou.

139,-To chci!
Rum Republica

Rum Republica

Třtinový rum z Božkova je jako dárek vždy sázka na jistotu. Pokud navíc chcete, aby to byl dárek originální, věnujte Republicu s vlastní etiketou na láhvi. Co přesně na originální etiketě bude napsáno, je čistě na vás.

119,-To chci!
Don Papa

Don Papa

Nejen Don Papa, ale i Don Děda nebo Dona Máma budou rádi za láhev kvalitního filipínského rumu. Zvláště když bude na láhvi etiketa s jejich fotografií a originálním věnováním od vás.

139,-To chci!
Rum Professore

Rum Professore

Člověk nemusí být zrovna profesor. I každého magistra, inženýra nebo bakaláře potěší jako dárek k promoci láhev tohoto výborného rumu s vlastní etiketou s vaším originálním přáním.

119,-To chci!
Rum Heffron

Rum Heffron

Pokud jsou vaši blízcí vyznavači dobrého rumu, Heffron je určitě potěší. Když navíc od vás dostanou láhev s vlastní etiketou se svým jménem a originálním přáním, bude potěšení minimálně dvojnásobné.

119,-To chci!
Božkov Tuzemský

Božkov Tuzemský

Z obyčejného tuzemáku udělá vlastní etiketa se jménem obdarovaného a přáním od vás luxusní dárek pro každého milovníka klasické „tuzemské“ chuti.

119,-To chci!
Legendario

Legendario

Legendario je neobyčejný kubánský rum. S vlastní etiketou se jménem obdarovaného a originálním přáním od vás se však stane ještě neobyčejnějším.

119,-To chci!
Rum Republica Reserva

Rum Republica Reserva

Rum Republica je dobrý dárek. Rum Republica Reserva ještě lepší. A rum Republica Reserva v lahvi s vlastní etiketou se jménem a věnováním je úplně nejlepší.

119,-To chci!
Rum Republica Honey

Rum Republica Honey

Z rumu Republica Honey s vlastní etiketou nebude mít radost jen váš „honey“, ale potěší jako originální dárek i vaši kamarádku, maminku, sestru nebo kolegu.

119,-To chci!
Rum Republica Espresso

Rum Republica Espresso

Přemýšlíte, zda je lepší dárek kvalitní káva, nebo prvotřídní rum? Tak teď už můžete přemýšlet jen nad tím, co necháte napsat na vlastní etiketu rumu Republica Espresso.

119,-To chci!
Rum Republica White

Rum Republica White

Pokud mají vaši blízcí rádi koktejly, určitě dávají přednost bílé variantě rumu Republica. Každý drink jim jistě bude chutnat více, pokud do něj nalijí rum z láhve s originální etiketou třeba s jejich jménem.

119,-To chci!

Raději něco jiného?

Nenašli jste, co jste hledali?

Láhev, kterou hledáte, tu není? Dejte mi vědět, jaká etiketa vám tu chybí, třeba se tu brzo objeví.

Kontakt

Napište mi

Chybí vám zde nějaká etiketa? Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď v FAQ?

Adresa

Vít Rambousek
Družstevní 1020/22
674 01 Třebíč

IČ: 88639029

Email

eshop@vlastni-etikety.cz